YAMAN WEB TASARIM PROGRAMLAMA

Çalışma Şekli

Burası kişisel bir sitedir. Freelance yani serbest olarak çalışmaktayım. Aşağıda da belirttiğim üzere kanuna aykırı ve gayriahlaki olmaması kaydıyla webe yönelik her türlü tasarım ve programlama istekleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Bütün projelerde sırasıyla aşağıdaki adımlar uygulanır:

  • Yapılacak iş bütün ayrıntılarıyla ortaya konulur:

    Daha sonra gereksiz yere zaman kaybını önlemek ve olabilecek aksaklıkları en aza indirmek için öncelikle tam olarak ne istediğinizi belirleriz.

  • Ne şekilde yapılacağına karar verilir:

    Hangi web teknolojilerinin kullanılacağı, hosting ve alan adı durumu, tasarımda kullanılacak materyallerin elde edilmesi, teslim süreci vb. teknik konuları açığa kavuştururuz.

  • İsteğiniz hayata geçirilir:

    Beraberce belirlediğimiz plan kapsamında projenizi hayata geçiririz.

Bütün işlerde ücretlendirme 1+1 şeklindedir. Projenin büyük veya küçük kapsamlı olması farketmez, kesinlikle bunun dışına çıkılmaz.

Kanuna aykırı, gayriahlaki ve kumar, bahis vb. içerikli tasarım-program istekleri kabul edilmez.

Bütün bunların dışında ve elbette ki en önemle üzerinde durulan konu müşteri memnuniyetidir. Lütfen bunu iş dünyasında kullanılan sıradan bir laf olarak algılamayın. Bu konuda gerçekten samimiyim. Ben nasıl yaptığım işin karşılığını almaktaysam, buna mukabil olarak sizin de aldığınız hizmetten memnun olmanız gerekir, aksi takdirde aldığım ücreti haketmiş olmam diye düşünmekteyim. Bu nedenle karşılıklı güven ve iyi niyet esasına dayalı olarak çalışmak isterim.

© 2005 Yaman Web Tasarım ve Programlama
Valid XHTML 1.0 Transitional http://jigsaw.w3.org/css-validator